(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Bártová Jana  (5.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

5.A
CEJ
(5A)

5.A
MAT
(5A)

5.A
VLA
(5A)

5.A
PRČ
(5A)

5.A
HUD
(5A)

       

 
Ú
t

 

 

5.A
CEJ
(5A)

 

5.A
MAT
(5A)

5.A
PRD
(5A)

 

5.A
CEJ
(5A)

     

 
S
t

 

 

5.A
MAT
(5A)

5.A
CEJ
(5A)

5.A
MAT
(5A)

5.A
VLA
(5A)

5.A
VYT
(5A)

5.A
VYT
(5A)

     

 
Č
t

 

   

5.A
CEJ
(5A)

5.A
TEL
(T-H)

5.A
TEL
(T-H)

         

 
P
á

 

 

 
 
-- Poh --

5.A
MAT
(5A)

5.A
CEJ
(5A)

5.A
PRD
(5A)

5.A
CEJ
(5A)

 
 
-- J+K --

     

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Bláhová Romana  (8.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

9.A (NJ) +
NEJ
(8A)

 

8.A (Nj) +
NEJ
(8A)

6.A
CEJ
(9A)

         

 
Ú
t

 

 

6.A
CEJ
(U Př)

 

8.A
CEJ
(8A)

7.A (Nj)
NEJ
(8A)

 

8.A
VOB
(8A)

     

 
S
t

 

 

7.A (Nj)
NEJ
(8A)

6.A
CEJ
(U Př)

   

8.A
CEJ
(8A)

 

S: 8.A (Prk1)
PRČ
(dil)

S: 8.A (Prk1)
PRČ
(dil)

 

L: 8.A (Prk2)
PRČ
(dil)

L: 8.A (Prk2)
PRČ
(dil)

 
Č
t

 

 

6.A
CEJ
(9A)

8.A
CEJ
(8A)

8.A (Nj) +
NEJ
(8A)

9.A (NJ) +
NEJ
(8A)

 

 
 
-- J+K --

9.A
VOB
(9A)

9.A (SČjn)
SČn

 

 
P
á

 

 

9.B
VOB
(9B)

8.A
CEJ
(8A)

6.A
CEJ
(9A)

8.A
VZd
(8A)

         

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Grenarová Ilona  (1.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

1.B
CEJ
(1B)

1.B
MAT
(1B)

1.B
CEJ
(1B)

1.B
VYT
(1B)

         

 
Ú
t

 

 

1.B
CEJ
(1B)

1.B
MAT
(1B)

1.B
CEJ
(1B)

1.B
PRV
(1B)

         

 
S
t

 

 

1.B
CEJ
(1C)

1.B
MAT
(1B)

1.B
TEL
(TZvŠ)

1.B
TEL
(TZvŠ)

3.B (Prč2)
PRČ
(1B)

       

 
Č
t

 

 

1.B
CEJ
(1B)

1.B
MAT
(1B)

1.B
PRV
(1B)

1.B
PRČ
(1B)

         

 
P
á

 

 

1.B
CEJ
(1B)

1.B
ANJ
(1B)

1.B
CEJ
(1B)

1.B
HUD
(1B)

6.B
HUD
(6B)

       

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Holas Jan  

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

 

9.A (Chl) +
TEL
(T-VS)

9.A (Chl) +
TEL
(T-VS)

             

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

               

8.A (SHv) +
ShV
(T-VS)

 

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Holcová Jana  (4.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

4.B
CEJ
(4B)

4.B
MAT
(4B)

4.B
CEJ
(4B)

4.B
PRD
(4B)

   

S: 8.A (PPc) +
PPc

S: 8.A (PPc) +
PPc
(PC)

 

 
Ú
t

 

 

4.B
CEJ
(4B)

4.B
MAT
(4B)

4.B
CEJ
(4B)

4.B
VLA
(4B)

 

 
 
-- J+K --

     

 
S
t

 

 

4.B
CEJ
(4B)

4.B
MAT
(4B)

4.B
PRD
(4B)

4.B
CEJ
(4B)

 

4.B
TEL
(T-H)

4.B
TEL
(T-H)

   

 
Č
t

 

 

4.B
CEJ
(4B)

 

4.B
MAT
(4B)

4.B
VLA
(4B)

5.A (Inf1)
INF
(PC)

5.A (Inf2)
INF
(PC)

     

 
P
á

 

 

4.B
CEJ
(4B)

4.B
MAT
(4B)

4.B
HUD
(4B)

           

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Hrušková Kateřina  (9.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

8.B
DEJ
(7A)

9.A
MAT
(9A)

 

6.B
DEJ
(6B)

 

 
 
-- J+K --

     

 
Ú
t

 

 

7.A
DEJ
(7A)

   

6.A
DEJ
(U Př)

7.B
DEJ
(9A)

9.A
MAT
(9A)

 

8.A
DEJ
(8A)

 

 
S
t

 

 

9.A
MAT
(9A)

9.A
DEJ
(9A)

8.A
DEJ
(8A)

8.B
DEJ
(8B)

9.B
DEJ
(9B)

 

 
 
-- J+K --

   

 
Č
t

 

9.A (SMn)
SMn
(9A)

7.A
DEJ
(7A)

7.B
DEJ
(U Vv)

9.A
MAT
(9A)

   

6.A
DEJ
(9A)

     

 
P
á

 

     

9.B
DEJ
(9B)

9.A
MAT
(9A)

9.A
DEJ
(9A)

6.B
DEJ
(6B)

     

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Drachovský Vladimír  (1.C)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

1.C
CEJ
(1C)

1.C
MAT
(1C)

1.C
CEJ
(1C)

1.C
PRV
(1C)

         

 
Ú
t

 

 

1.C
CEJ
(1C)

1.C
MAT
(1C)

1.C
CEJ
(1C)

1.C
VYT
(1C)

         

 
S
t

 

 

1.C
CEJ
(1B)

1.C
MAT
(1C)

1.C
CEJ
(1C)

1.C
PRČ
(1C)

3.B (Prč1)
PRČ
(3B)

       

 
Č
t

 

 

1.C
CEJ
(1C)

1.C
MAT
(1C)

1.C
TEL
(TZvŠ)

1.C
TEL
(TZvŠ)

         

 
P
á

 

 

1.C
CEJ
(1C)

1.C
PRV
(1C)

1.C
ANJ
(1C)

1.C
HUD
(1C)

3.A (Prč1)
PRČ
(3A)

       

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Hrušková Ludmila  (2.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

2.B
CEJ
(2B)

2.B
MAT
(2B)

2.B
CEJ
(2B)

2.B
PRV
(2B)

         

 
Ú
t

 

 

2.B
CEJ
(2B)

2.B
MAT
(2B)

2.B
CEJ
(2B)

2.B
ANJ
(2B)

         

 
S
t

 

 

2.B
CEJ
(2B)

2.B
MAT
(2B)

2.B
TEL
(T-MS)

2.B
TEL
(T-MS)

     

7.B (HV1)
HUD
(7A)

 

 
Č
t

 

 

2.B
CEJ
(2B)

2.B
MAT
(2B)

2.B
CEJ
(2B)

2.B
PRV
(2B)

2.B
HUD
(2B)

       

 
P
á

 

 

2.B
CEJ
(2B)

2.B
MAT
(2B)

2.B
CEJ
(2B)

2.B
VYT
(2B)

         

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Havlová Eva  (9.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

7.A
FYZ
(UChF)

6.A
FYZ
(UChF)

9.B
PRI
(9B)

7.B
FYZ
(UChF)

7.A (Dív2) +
TEL
(T-H)

7.A (Dív2) +
TEL
(T-H)

     

 
Ú
t

 

   

8.B
FYZ
(UChF)

6.B
FYZ
(UChF)

 

8.A
FYZ
(UChF)

 

4.A (SHn) +
SHn

4.A (SHn) +
SHn

 

 
S
t

 

 

8.A
FYZ
(7A)

 
 
-- Poh --

9.A
FYZ
(UChF)

9.B
FYZ
(UChF)

         

 
Č
t

 

     

7.B
FYZ
(UChF)

 

6.B
FYZ
(6B)

9.B
PRI

     

 
P
á

 

 

7.A
FYZ
(UChF)

8.B
FYZ
(UChF)

9.A
FYZ
(UChF)

9.B
FYZ
(UChF)

6.A
FYZ
(UChF)

 

 
 
-- J+K --

   

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Ježek Štěpán  (6.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

7.B
MAT
(U Vv)

 

6.B
PRI
(6B)

7.A
MAT
(7A)

8.B
MAT
(8B)

 

L: 8.A (ZDFv) +
ZDFv
(PC)

L: 8.A (ZDFv) +
ZDFv
(PC)

 

 
Ú
t

 

 

6.B
MAT
(6B)

7.B (Pč2)
MAT
(8B)

7.A (Pč1)
MAT
(6B)

 

8.B
MAT
(6B)

       

 
S
t

 

   

7.A (Pč2)
MAT
(8A)

7.B
MAT
(U Vv)

6.B
MAT
(6B)

8.B
MAT
(8B)

 

 
 
-- J+K --

   

 
Č
t

 

 

8.B
MAT
(8B)

7.A
MAT
(7A)

 

6.B
MAT
(6B)

7.B
MAT
(8A)

6.B
PRI
(6B)

     

 
P
á

 

 

7.B (Pč1)
MAT
(7A)

6.B
MAT
(6B)

8.B
MAT
(8B)

7.A
MAT
(7A)

         

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Ježková Věra  (8.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

9.A (RJ) +
RUJ
(8B)

8.B
CEJ
(8B)

8.A (Rj) +
RUJ
(8B)

 

7.A (Dív) +
TEL
(T-VS)

7.A (Dív) +
TEL
(T-VS)

     

 
Ú
t

 

 

9.A (Div) +
TEL
(T-H)

9.A (Div) +
TEL
(T-H)

6.A
VOB
(U Vv)

7.A (Rj) +
RUJ
(8B)

 

8.B
CEJ
(8B)

 

8.B
VOB
(8B)

 

 
S
t

 

 

7.A (Rj) +
RUJ
(8B)

8.B
CEJ
(8B)

8.B
VZd
(8B)

 

6.A (Dív) +
TEL
(T-MS)

6.A (Dív) +
TEL
(T-MS)

     

 
Č
t

 

     

8.A (Rj) +
RUJ
(8B)

9.A (RJ) +
RUJ
(8B)

8.A (Dív) +
TEL
(T-H)

8.A (Dív) +
TEL
(T-H)

 
 
-- J+K --

   

 
P
á

 

       

6.B
VOB
(6B)

8.B
CEJ
(8B)

       

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Klimešová Ilona  (2.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

2.A
CEJ
(2A)

2.A
MAT
(2A)

2.A
TEL
(T-H)

2.A
TEL
(T-H)

         

 
Ú
t

 

 

2.A
CEJ
(2A)

2.A
MAT
(2A)

2.A
CEJ
(2A)

2.A
ANJ
(2A)

2.A
PRV
(2A)

7.A  7.B
HUD
(7A)

     

 
S
t

 

 

2.A
CEJ
(2A)

2.A
MAT
(2A)

2.A
CEJ
(2A)

2.A
PRV
(2A)

         

 
Č
t

 

 

2.A
CEJ
(2A)

2.A
MAT
(2A)

2.A
CEJ
(2A)

2.A
VYT
(2A)

         

 
P
á

 

 

2.A
CEJ
(2A)

2.A
MAT
(2A)

2.A
CEJ
(2A)

2.A
HUD
(2A)

         

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Kabešová Hana  

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

       

9.B
MAT
(9B)

8.A
MAT
(8A)

 

S: 8.A (Šr) +
SR

S: 8.A (Šr) +
SR
(dil)

 

 
Ú
t

 

     

7.B
PRI
(8B)

8.A
MAT
(7A)

9.B
MAT
(9B)

 

S: 9.A
PRČ
(dil)

S: 9.A
PRČ
(dil)

 

L: 9.A
VYT
(U Vv)

L: 9.A
VYT
(U Vv)

 
S
t

 

9.B (SMn)
SMn

 
 
-- Poh --

9.B
MAT
(9B)

 

8.A
MAT
(8A)

 

 
 
-- J+K --

S: 9.B
PRČ
(U Př)

S: 9.B
PRČ
(U Př)

 

 
Č
t

 

 

8.A
MAT
(8A)

9.B
MAT
(9B)

 

7.A
PRI
(U Př)

 

7.B
PRI
(U Př)

     

 
P
á

 

 

8.A
MAT
(8A)

9.B
MAT
(9B)

7.A
PRI
(U Př)

           

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Kubů Monika  (5.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

5.B
CEJ
(5B)

5.B
MAT
(5B)

5.B
PRD
(5B)

5.B
CEJ
(5B)

 

5.B
VYT
(5B)

5.B
VYT
(5B)

   

 
Ú
t

 

 

5.B
CEJ
(5B)

 

5.B
MAT
(5B)

5.B
VLA
(5B)

         

 
S
t

 

 

5.B
CEJ
(5B)

5.B
MAT
(5B)

5.B
PRD
(5B)

5.B
PRČ
(5B)

5.B
CEJ
(5B)

       

 
Č
t

 

   

5.B
CEJ
(5B)

5.B
TEL
(T-VS)

5.B
TEL
(T-VS)

5.B
MAT
(5B)

       

 
P
á

 

   

5.B
MAT
(5B)

5.B
CEJ
(5B)

5.B
VLA
(5B)

5.B
HUD
(5B)

 
 
-- J+K --

     

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Lis Lukáš  (7.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

6.B (AJ1)
ANJ
(UjA1)

7.A
CEJ
(7A)

7.A (AJ1)
ANJ
(7A)

8.A (AJ2) +
ANJ
(8B)

4.A (Aj2) +
ANJ
(UjA1)

       

 
Ú
t

 

 

8.A (AJ2) +
ANJ
(8B)

5.A (Aj1)
ANJ
(5A)

7.A (Pč2)
CEJ
(7A)

 

4.A (Aj2) +
ANJ
(UjA1)

 

 
 
-- J+K --

   

 
S
t

 

 

6.B (AJ1)
ANJ
(UjA1)

7.A (Pč1)
CEJ
(7A)

7.A
CEJ
(7A)

7.A (AJ1)
ANJ
(7A)

         

 
Č
t

 

 

5.A (Aj1)
ANJ
(5A)

4.A (Aj2) +
ANJ
(UjA1)

6.B (AJ1)
ANJ
(UjA1)

8.A (AJ2) +
ANJ
(9B)

7.A
CEJ
(7A)

       

 
P
á

 

6.A (KLn) +
KLn
(PC)

5.A (Aj1)
ANJ
(5A)

7.A (AJ1)
ANJ
(7A)

   

7.A
CEJ
(7A)

       

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Nováková Denisa  

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

6.A (AJ2) +
ANJ
(6B)

3.A (Aj2) +
ANJ
(3B)

7.A (AJ2) +
ANJ
(U Vv)

8.A (AJ1)
ANJ
(8A)

9.A
ANJ
(9A)

       

 
Ú
t

 

 

8.A (AJ1)
ANJ
(8A)

5.C (Aj1)
ANJ
(5C)

   

 
 
-- J+K --

       

 
S
t

 

 

6.A (AJ2) +
ANJ
(9B)

3.A (Aj2) +
ANJ
(3B)

 

7.A (AJ2) +
ANJ
(U Vv)

9.A
ANJ
(9A)

 

4.A
PRČ
(4A)

   

 
Č
t

 

 

5.C (Aj1)
ANJ
(5C)

9.A
ANJ
(9A)

6.A (AJ2) +
ANJ
(6B)

8.A (AJ1)
ANJ
(9A)

4.B
PRČ
(4B)

 

 
 
-- J+K --

8.B
VYT
(8B)

 

 
P
á

 

 

5.C (Aj1)
ANJ
(5C)

7.A (AJ2) +
ANJ
(U Vv)

3.A (Aj2) +
ANJ
(3B)

   

8.A
VYT
(U Vv)

     

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Procházková Markéta  (5.C)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

5.C
CEJ
(5C)

5.C
MAT
(5C)

5.C
VYT
(5C)

5.C
VYT
(5C)

5.C (Inf1)
INF
(PC)

5.C (Inf2)
INF
(PC)

     

 
Ú
t

 

 

5.C
CEJ
(5C)

 
 
-- Poh --

5.C
MAT
(5C)

5.C
PRD
(5C)

5.C
CEJ
(5C)

   

9.B
HUD
(9B)

 

 
S
t

 

 

5.C
CEJ
(5C)

5.C
MAT
(5C)

5.C
VLA
(5C)

 

5.C
CEJ
(5C)

5.C
HUD
(5C)

     

 
Č
t

 

   

5.C
CEJ
(5C)

   

5.C
MAT
(5C)

 
 
-- J+K --

     

 
P
á

 

   

5.C
MAT
(5C)

5.C
CEJ
(5C)

5.C
PRD
(5C)

5.C
VLA
(5C)

       

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Máca Vladimír  

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

   

9.B
ZEM
(9B)

3.A (Aj2) +
TEL
(T-MS)

3.A (Aj2) +
TEL
(T-VS)

7.B (Chl)
TEL
(T-MS)

7.B (Chl)
TEL
(T-MS)

     

 
Ú
t

 

   

7.A
ZEM
(7A)

9.A
ZEM
(9A)

   

 
 
-- J+K --

6.A (SH1) +
SHn

6.A (SH1) +
SHn

 

 
S
t

 

         

6.A (Chl) +
TEL
(T-VS)

6.A (Chl) +
TEL
(T-VS)

S: 8.B (Prk1)
PRČ
(KUCH)

S: 8.B (Prk1)
PRČ
(KUCH)

 

L: 8.B (Prk2)
PRČ
(KUCH)

L: 8.B (Prk2)
PRČ
(KUCH)

 
Č
t

 

 

9.B
ZEM
(9B)

 
 
-- Poh --

7.A
ZEM
(U Vv)

7.B
ZEM
(7A)

8.A (Chl) +
TEL
(T-MS)

8.A (Chl) +
TEL
(T-MS)

     

 
P
á

 

 

9.A
ZEM
(9A)

   

7.B
ZEM
(U Vv)

S: 7.B (Inf1)
PRČ
(dil)

S: 7.B (Inf1)
PRČ
(dil)

 
 
-- J+K --

   

L: 7.B (Inf2)
PRČ
(dil)

L: 7.B (Inf2)
PRČ
(dil)

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Parisová Marcela  (3.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

3.A
MAT
(3A)

3.A (Aj1)
ANJ
(3A)

   

3.A
CEJ
(3A)

 
 
-- J+K --

     

 
Ú
t

 

 

3.A
CEJ
(3A)

3.A
MAT
(3A)

3.A
PRV
(3A)

3.A
CEJ
(3A)

3.A
HUD
(3A)

       

 
S
t

 

 

3.A
CEJ
(3A)

3.A (Aj1)
ANJ
(3A)

3.A
MAT
(3A)

3.A
CEJ
(3A)

         

 
Č
t

 

 

3.A
CEJ
(3A)

3.A
MAT
(3A)

3.A
PRV
(3A)

3.A
CEJ
(3A)

 

3.A
VYT
(3A)

 

8.A
HUD
(8A)

 

 
P
á

 

 

3.A
CEJ
(3A)

3.A
MAT
(3A)

3.A (Aj1)
ANJ
(3A)

3.A
PRV
(3A)

         

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Pejšová Eva  

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

8.A
ZEM
(9A)

 

6.A
MAT
(U Př)

 

 
 
-- J+K --

S: 6.B (Prč2)
PRČ
(KUCH)

S: 6.B (Prč2)
PRČ
(KUCH)

   

L: 6.B (Prč1)
PRČ
(KUCH)

L: 6.B (Prč1)
PRČ
(KUCH)

 
Ú
t

 

   

8.A
ZEM
(8A)

 

8.B
ZEM
(6B)

6.A
MAT
(U Př)

       

 
S
t

 

   

6.B
ZEM
(6B)

6.A
MAT
(U Př)

6.A
ZEM
(U Př)

S: 7.A (Pč1)
INF
(PC)

S: 7.A (Pč1)
INF
(PC)

     

L: 7.A (Pč2)
INF
(PC)

L: 7.A (Pč2)
INF
(PC)

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

6.A
MAT
(8B)

             

 
P
á

 

 

6.A
ZEM
(U Př)

 

6.B
ZEM
(6B)

8.B
ZEM
(8B)

S: 7.B (Inf2)
INF
(PC)

S: 7.B (Inf2)
INF
(PC)

     

L: 7.B (Inf1)
INF
(PC)

L: 7.B (Inf1)
INF
(PC)

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Pincová Dominika  (1.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

1.A
CEJ
(1A)

1.A
MAT
(1A)

1.A
CEJ
(1A)

1.A
VYT
(1A)

         

 
Ú
t

 

 

1.A
MAT
(1A)

1.A
CEJ
(1A)

1.A
TEL
(TZvŠ)

1.A
TEL
(TZvŠ)

         

 
S
t

 

 

1.A
CEJ
(1A)

1.A
MAT
(1A)

1.A
CEJ
(1A)

1.A
PRV
(1A)

         

 
Č
t

 

 

1.A
MAT
(1A)

1.A
CEJ
(1A)

1.A
ANJ
(1A)

1.A
PRČ
(1A)

         

 
P
á

 

 

1.A
CEJ
(1A)

1.A
PRV
(1A)

1.A
CEJ
(1A)

1.A
HUD
(1A)

3.A (Prč2)
PRČ
(1A)

6.A
HUD
(U Př)

     

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Pšeničková Marie  (3.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

3.B
CEJ
(3B)

 
 
-- Poh --

3.B (Aj1)
TEL

3.B (Aj1)
TEL

3.B
MAT
(3B)

       

 
Ú
t

 

 

3.B
CEJ
(3B)

3.B
MAT
(3B)

3.B
PRV
(3B)

3.B
CEJ
(3B)

 

 
 
-- J+K --

     

 
S
t

 

 

3.B
CEJ
(3B)

 

3.B
MAT
(3B)

3.B
CEJ
(3B)

         

 
Č
t

 

 

3.B
CEJ
(3B)

3.B
MAT
(3B)

3.B
PRV
(3B)

3.B
HUD
(3B)

 

3.B
VYT
(3B)

     

 
P
á

 

 

3.B
CEJ
(3B)

3.B
MAT
(3B)

 

3.B
CEJ
(3B)

3.B
PRV
(3B)

8.B
HUD
(8B)

     

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Sládková Zdeňka  

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

6.A (AJ1)
ANJ
(U Př)

3.B (Aj1)
ANJ
(UjA1)

9.A
CEJ
(9A)

8.B (AJ1)
ANJ
(UjA1)

4.B (AJ1)
ANJ
(4B)

 

 
 
-- J+K --

   

 
Ú
t

 

 

8.B (AJ1)
ANJ
(UjA1)

5.A (Aj2) +
ANJ
(UjA1)

 

9.A
CEJ
(9A)

4.B (AJ1)
ANJ
(4B)

9.B
ANJ
(9B)

     

 
S
t

 

 

6.A (AJ1)
ANJ
(U Př)

3.B (Aj1)
ANJ
(UjA1)

9.B
ANJ
(9B)

9.A
CEJ
(9A)

         

 
Č
t

 

 

5.A (Aj2) +
ANJ
(UjA1)

4.B (AJ1)
ANJ
(4B)

6.A (AJ1)
ANJ
(U Př)

8.B (AJ1)
ANJ
(UjA1)

9.A
CEJ
(9A)

       

 
P
á

 

 

5.A (Aj2) +
ANJ
(UjA1)

9.A
CEJ
(9A)

3.B (Aj1)
ANJ
(UjA1)

   

9.B
ANJ
(9B)

     

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Smíšková Jana  

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

     

7.B (AJ1)
ANJ
(UjA1)

           

 
Ú
t

 

   

5.B (Aj1)
ANJ
(5B)

             

 
S
t

 

       

7.B (AJ1)
ANJ
(UjA1)

 

9.A
HUD
(9A)

     

 
Č
t

 

 

5.B (Aj1)
ANJ
(5B)

               

 
P
á

 

 

5.B (Aj1)
ANJ
(5B)

7.B (AJ1)
ANJ
(UjA1)

             

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Lukešová Petra  (6.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

   

8.A
PRI
(U Př)

 

9.A
PRI
(U Př)

 

S: 6.A (Prč1)
PRČ
(U Př)

S: 6.A (Prč1)
PRČ
(U Př)

   

L: 6.A (Prč2)
PRČ
(U Př)

L: 6.A (Prč2)
PRČ
(U Př)

 
Ú
t

 

   

6.A
PRI
(U Př)

8.B
PRI
(U Př)

9.B
CHE
(UChF)

5.B (Inf1)
INF
(PC)

5.B (Inf2)
INF
(PC)

     

 
S
t

 

 

8.B
CHE
(UChF)

8.A
CHE
(UChF)

   

S: 7.A (Pč2)
PRČ
(U Př)

S: 7.A (Pč2)
PRČ
(U Př)

 

9.A
CHE
(UChF)

 

L: 7.A (Pč1)
PRČ
(U Př)

L: 7.A (Pč1)
PRČ
(U Př)

 
Č
t

 

 

9.A
PRI
(U Př)

8.B
PRI
(U Př)

   

9.B
CHE
(UChF)

       

 
P
á

 

 

8.B
CHE
(8B)

 
 
-- Poh --

8.A
CHE
(8A)

6.A
PRI
(U Př)

8.A
PRI
(U Př)

9.A
CHE
(UChF)

 
 
-- J+K --

   

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Zamrzlová Romana  

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

   

6.B
CEJ
(6B)

3.A (Aj1)
TEL
(T-VS)

3.A (Aj1)
TEL
(T-MS)

 

 
 
-- J+K --

     

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Poh --

6.B
CEJ
(6B)

 

7.B (Nj)
NEJ
(UjA1)

2.B
PRČ
(2B)

       

 
S
t

 

 

7.B (Nj)
NEJ
(U Vv)

 

6.B
CEJ
(6B)

5.C
PRČ
(5C)

   

L: 9.B
VYT
(U Vv)

L: 9.B
VYT
(U Vv)

 

 
Č
t

 

 

6.B
CEJ
(6B)

6.B
VZd
(6B)

5.C
TEL
(T-MS)

5.C
TEL
(T-MS)

2.A
PRČ
(2A)

       

 
P
á

 

 

6.B
CEJ
(6B)

6.A
VZd
(U Př)

7.B
VOB
(U Vv)

4.B
VYT
(4B)

4.B
VYT
(4B)

7.A
VOB
(7A)

     

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Zemanová Renáta  (7.B)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

 
 
-- Poh --

7.B
CEJ
(U Vv)

   

9.B
CEJ
(9B)

 

9.B (SČjn)
SČn

   

 
Ú
t

 

 

7.B
CEJ
(U Vv)

7.B (Pč1)
CEJ
(U Vv)

9.B
CEJ
(9B)

6.B
VYT
(U Vv)

6.B
VYT
(U Vv)

       

 
S
t

 

 

9.B
CEJ
(6B)

7.B
CEJ
(U Vv)

   

7.B
VYT
(U Vv)

7.B
VYT
(U Vv)

     

 
Č
t

 

 

7.B
CEJ
(U Vv)

 

9.B
CEJ
(9B)

6.A
VYT
(U Vv)

6.A
VYT
(U Vv)

 

7.A
VYT
(U Vv)

7.A
VYT
(U Vv)

 

 
P
á

 

 

7.B (Pč2)
CEJ
(U Vv)

 

4.A
VYT
(4A)

4.A
VYT
(4A)

9.B
CEJ
(9B)

       

 

(rozvrh platný od 20.9.2019)

Základní škola Soběslav, Komenského 20  Žaldová Jana  (4.A)

 

0
7:00- 7:45

1
7:55- 8:40

2
8:50- 9:35

3
9:50-10:35

4
10:45-11:30

5
11:40-12:25

6
12:35-13:20

7
13:25-14:10

8
14:15-15:00

9
15:05-15:50

 
P
o

 

 

4.A
CEJ
(4A)

4.A
MAT
(4A)

4.A
CEJ
(4A)

4.A
PRD
(4A)

4.A (Aj1)
ANJ
(4A)

       

 
Ú
t

 

 

4.A
CEJ
(4A)

4.A
MAT
(4A)

4.A
CEJ
(4A)

4.A
VLA
(4A)

4.A (Aj1)
ANJ
(4A)

       

 
S
t

 

 

4.A
MAT
(4A)

4.A
CEJ
(4A)

4.A
PRD
(4A)

4.A
CEJ
(4A)

4.A
HUD
(4A)

       

 
Č
t

 

 

4.A
CEJ
(4A)

4.A (Aj1)
ANJ
(4A)

4.A
MAT
(4A)

4.A
VLA
(4A)

 

4.A
TEL
(T-VS)

4.A
TEL
(T-VS)

   

 
P
á

 

 

4.A
MAT
(4A)

4.A
CEJ
(4A)

             

Zpracováno v systému Bakaláři